Gün içinde Metro Holding Grup Başkanı ve sahibi Galip Öztürk'ün, şahsına yönelik, Sedat Şahin'in adamları tarafından suikaste uğrayacağı yönündeki haberlere Sedat Şahin'den cevap gecikmedi. Ünlü mafya babası Şahin, Galip Öztürk'ü öldürmek için Batum'a tetikçi gönderdiği haberlerini sert bir dille yalanladı.

 

Samsun'un Bafra ilçesi doğumlu olan yeraltı dünyasının ağır abilerden Sedat Şahin, Galip Öztürk'ü öldürtmek istediği yönünde ki suçlamalara cevap verdi. Şahin, Galip Öztürk'ün Twitter sayfasında yayımladığı suikast girişimi iddiaları üzerine açıklama yaptı.


Sedat Şahin, Galip Öztürk'ün gündeme getirdiği olayla alakalı olarak şöyle bir açıklama yaptı:

 

 

''Hakkımda sosyal medya üzerinden yayılan maksatlı ve çirkin iddialar hakkında bilgi sahibi oldum. Bahsi geçen iddialarla hiç bir bağımın olmadığı ve olmayacağı açıktır. Ömrünü kamuoyu önünde geçirmiş biri olarak hiç bir siyasi oluşumun , terör örgütünün veya grubun adamı olmayacağımı herkes ve iddianın sahibi de bilmektedir.

SEDAT ŞAHİN YAKALANDI 

HABERİN DETAYLARI İÇİN 

LÜTFEN TIKLAYIN !!!                           

Özellikle konuyla ilgili görüştüğüm kişilere bu durumu açıkça ifade etmeme rağmen , bu şekilde bir iddianın yayılmaya çalışılması maksatlı bir kumpas ürünü olduğunu ortaya koyduğu izahtan varestedir. Elbette ki böyle bir iftiranın beni tanıyan biri tarafından ortaya atılması gerekir ki böyle olmuştur. Bu olayın ortaya çıkması, aydınlanması konunun muhattapları açısından önemli olduğu kadar bu aşamadan sonra benim içinde hayati öneme haizdir''


Saygılarımla Sedat Şahin

 

Kaynak: Samsun Kent Haber