a.aslan @ ajansinternet.com

Sayın; Kemal Kılıçdaroğlu bizim (Kemal Abimiz) Yıllardır tanırım demokrasiye inancından zerre kadar ...şüphe olamaz. Ancak kendi ağzından duyduklarımı yadırgamadığımı söyleyemiyeceğim:
Şöyle ki açıklamalarınızda 15 Temmuz 2016 darbe günü saat 23:00 civarında Atatürk Hava Limanına indiğinizi ve orada darbeden haberdar olduğunuzu tankların yolları kestiğini bir yol bulup oradan uzaklaştığınızı beyan ettiniz.
Sevgili Kemal abi güzel de benim ve sanırım tüm demokratların sizden beklentisi defalarca meclis kürsüsünden dile getirdiğiniz üzere “ DARBE OLURSA ÖNCE O TANKIN ÜZERİNE BEN ÇIKARIM” sözünüzü tamda darbeyle yüz yüze muhatap olup tankı karşısında bulan ilk lider olarak o tankın üzerine çıkmanız tüm teşkilatı, halkı sokağa çağırmanızdı. O gün bunu düşünüp yapabilseydiniz bugün sokaklarda Mehter Marşı yanında 10. Yıl Marşı özgürlük türküleri birlikte söylenir olurdu ve de CHP ‘nin bu Ülkeye ne kadar gerekli olduğu anlaşılır, Dünya da bir demokrat dünya lideri görürdü. Cumhurbaşkanımız sizden saatler sonra 40 saniyelik bir mesajla 40 Yıllık fesadı önleyen lider oldu ve sokaklar yarım kaldı daha sonraki açıklamalarınız da sıradan oldu .
Maalesef yine olmadı yine OLMADI.