AÖF ara sınavları ne zaman yapılacak, öğrencilerin yoğunlaştığı konulardan oldu. Lisans ve ön lisans eğitimlerini açıktan sürdüren binlerce öğrenci, bu sene de söz konusu sınavlara mart ayında katılım sağlayacaklar. İkinci dönemin vize sınavlarında dersin özelliğine göre çoktan seçmeli, açık uçlu, kısa cevaplı, doğru-yanlış ve eşleştirme gibi farklı tip sorular sorulacak. Söz konusu sınav Cumartesi ve/veya Pazar günleri sabah ve/veya öğleden sonra olmak üzere gerçekleşecek. Sınav öncesi Anadolu üniversitesi öğrenci giriş ekranından AÖF vize sınavı giriş belgeleri alınabilecek. Peki, AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, o konular hakkında bilgiler.

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ AÖF SINAV TARİHLERİ


Vize sınavı: 23-24 Mart

Final sınavı: 25-26 Mayıs

Yaz okulu sınavı: 17 Ağustos

Yaz okulu 01 Temmuz 2024 - 17 Ağustos 2024 tarihleri arasında olacak.

 

AÖF ARA SINAV YERLERİ

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2023-2024 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınavı giriş belgeleri henüz yayımlanmadı. Sınav yerleri http://aosogrenci.anadolu.edu.tr adresinden erişime açılacak.

 

AÖF SINAV YERİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SINAV GİRİŞ BELGELERİ RENKLİ OLMAK ZORUNDA MI?
Anadolu Üniversitesi sınav giriş belgeleri renkli veya renksiz olabiliyor. Adaylar sınav giriş belgesi açıklandıktan sonra sınav giriş belgelerinin çıktısını alacak. Sınav günü adayların mutlaka yanlarında sınav giriş belgesi olması zorunludur. Sınav giriş belgesi üzerinde fotoğraf bulunmalıdır.

#aöfsınavları #aöfsınavyeri #aöfsınavtarihlari