Galatasaray ile Radamel Falcao arasında indirim görüşmeleri devam ederken, Polaris Sports, Galatasaray'ın önüne sürpriz bir isim getirdi. Polaris Sports, Atletico Madrid'den ayrılmaya hazırlanan Diego Costa için görüşme yapılabileceğini Galatasaray yönetimine söyledi.

31 yaşındaki Costa için şu ana kadar ABD'den ve Çin'den bazı takımlarla görüştüklerini ancak İspanyol oyucunun Avrupa'nın dışına çıkmak istemediğive ayrıca, UEFA Şampiyonlar Ligi devamlılığı olan bir takımda yer almak istediğini aktardılar.

TRİBÜNLERİ SEVİNDİRECEK

Galatasaray yönetimi, yeni masraf açacak bir transferi düşünmüyor. Fatih Terim de daha önce "Kariyere değil geleceğe" yatırım yapacaklarını söylemişti

Ancak Falcao'nun iyi bir bonservis bedeliyle ayrılması halinde bu transferin önünün açılabileceği belirtiyor. Costa'yı getirecek olan Polaris Sports'ın Kolombiyalı yıldız için de Arap takımlarıyla iletişimde olduğu belirtiliyor. Galatasaray'ın da tribünleri cezbetmek için Brezilyalı forvete onay verebileceği, bilinen haberler arasında...

FENERBAHÇE DE ONU İSTİYOR

Diego Costa özellikle Fenerbahçe'nin de sık sık gündemine gelmiş, ancak maliyeti nedeniyle transfer olmamıştıi. Bonservisiyle olmasa da, Galatasaray'ın da sonraki sezon için ancak kiralama yoluna gidebileceği söyleniyor.