Fenerbahçe Başantrenörü Obradovic, THY Avrupa Ligi’nin 15. haftasında Rusya ekibi Zenit’e 84-81 yenilgi aldıkları maçtan sonra, “Taraftarlarımıza destekleri için kalpten teşekkür ediyorum. Geri kalan her şeyle ilgili birazcık düşünüp karar vermemiz gerekiyor. Umarım beni anlamışsınızdır.” sözlerini kullandı.

Karşılaşmadan sonra kısa bir açıklama yapan Zeljko Obradovic, Zenit’i galibiyetinden dolayı tebriklerini sunarak, “Çok zor bir andayız şu an. Reaksiyon göstermemiz gerektiği çok belli bir şey. Bu şekilde devam etmemiz imkansız. Taraftarlarımıza da destekleri için kalpten teşekkür ediyorum. Geri kalan her şeyle ilgili birazcık düşünüp karar vermemiz gerekiyor. Umarım beni anlamışsınızdır. Benim tarafımdan bu kadar bu akşam.” ifadelerini kullandı.

 

 

“İddia ediyorum Ki Fenerbahçe play-off’a Kalacak”


Zenit Başantrenörü Joan Plaza, Fenerbahçe gibi güçlü bir rakip karşısında çok önemli galibiyet aldıklarını bilertti. Taraftarlar için müthiş bir maç olduğunu belirten Plaza, “Sıralama çok önemli değil. Bizim için büyük zafer. İddia ediyorum ki Fenerbahçe play-off’a kalacak. Çok kötü olduğumuzu düşünenlere rağmen iyi bir galibiyet aldık” sözlerini kaydetti.